W piątkowy wieczór uczniowie klas pierwszych oraz klasy 2a naszej szkoły przenieśli widzów w niezwykły świat podczas przedstawienia zainspirowanego „Opowieścią Wigilijną” Charlesa Dickensa. Sztuka, ukazująca transformację skąpca Ebenezera Scrooge’a w trakcie magicznej wigilijnej nocy, bardzo spodobała się publiczności.

Reżyserię tego niezwykłego spektaklu zrealizowały uczennice klasy 2b, Julia Kieljan i Gabriella Prokop, które pod czujnym okiem pań profesorek Agnieszki Buczak i Agnieszki Sambór, wprowadziły widzów w fascynujący świat Dickensa. Przedstawienie nie tylko dostarczyło rozrywki, lecz również przekazało głębszą, uniwersalną lekcję o wartościach miłości, współczucia i gotowości do pomocy potrzebującym bliźnim.

To wyjątkowe wydarzenie w Młodzieżowym Klubie Hades stanowiło świetny przykład zaangażowania młodzieży i zaprezentowania talentu artystycznego, jednocześnie wprowadzając nas w niepowtarzalną atmosferę świątecznego czasu.