Klasa 2a zamieniła sale lekcyjne na pełną wrażeń wycieczkę edukacyjną. I trzeba przyznać, że to był dzień idealny!
Czytaj dalej...Uczniowie klasy 1a z wychowawczynią Marią Kabat i nauczycielem historii, Kazimierzem Majem, wybrali się na wyjazd edukacyjno-edukacyjny do Krakowa.
Czytaj dalej...Pierwszoklasiści na przedświątecznym wyjeździe edukacyjnym do Krakowa.
Czytaj dalej...

