Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to. – Maria Skłodowska-Curie

Kolejny rok kończymy sukcesami!!!!!!!!

Nasi uczniowie, jak co roku, przystąpili do zmagań intelektualnych w Ogólnopolskim Konkursie Multitest z języka polskiego i matematyki. Konkurs odbył się w dniach 23.10.2023 (j. polski) i 24.10.2023 (matematyka). Wyniki zostały ogłoszone 18. grudnia 2023 roku.


I znów mamy sukcesy!!!!!!!!!

Z języka polskiego Tytuł Laureata otrzymali: Michalina Szwajca 2b, Wiktoria Durbas, 2b Julia Dusza 2a, Aleksandra Paciuch 2b, Julia Kieljan 2b, Roksana Machynia 4b. Wyróżnieniami mogą się poszczycić: Natalia Gabryś 2a, Kamila Bała 4b, Faustyna Krawczuk 4b, Małgorzata Kowalczyk 4b. Opiekunami były Panie Polonistki: Agnieszka Buczak i Agnieszka Sambór.
Z matematyki Tytuł Laureata zdobył uczeń klasy 2a – Kamil Erbel, a wyróżnienia otrzymali uczniowie klas pierwszych: Bartosz Sorkowicz i Kacper Bucki. Opiekunem była Pani Katarzyna Najman – nauczyciel matematyki.
Wszystkim serdecznie gratulujemy. Maturzystom dziękujemy za wspólną naukę i pracę oraz życzymy równie spektakularnych sukcesów na maturze, a młodszych kolegów zachęcamy do udziału w przyszłym roku i sięgania po kolejne laury!!!!!! (Agnieszka Buczak)