W dniu 15 listopada 2023 roku, w uroczystej atmosferze sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej, odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych naszego powiatu odebrali gratulacje z rąk Pana Starosty Jana Nowaka, Dyrektora PZEAS Pana Wojciecha Kałata oraz Przewodniczącej Komisji Oświaty Pani Beaty Buła. Wyróżnieni uczniowie to tegoroczni stypendyści Prezesa Rady Ministrów.

Nasze liceum reprezentował uczeń klasy 2a – Kamil Erbel, któremu towarzyszyła Pani Dyrektor Joanna Wrzesień. Z przyjemnością składamy Kamilowi serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za osiągnięcia, życząc mu jednocześnie nieustających sukcesów w dalszej nauce i rozwoju osobistym. Jesteśmy przekonani, że przed nim jeszcze wiele osiągnięć, które będą stanowić inspirację dla całej społeczności szkolnej!

O uroczystości wręczenia dyplomów Stypendium pisaliśmy tutaj.