W czwartek 23 listopada, to klasy trzecie naszej szkoły kontynuowały misję zdrowego stylu życia w ramach projektu „Zdrowy Listopad – Zdrowe Czwartki”. Uczniowie zaprezentowali nowe, smakowite propozycje zdrowych przekąsek. Wydarzenie zbiegło się – przypadkowo – z amerykańskim Świętem Dziękczynienia.

Przygotowane przez klasy trzecie posiłki stanowiły z pewnością inspirację do podejmowania świadomych wyborów żywieniowych. Starannie dobrane składniki, pełne wartości odżywczych, wpisują się w ideę promowania zdrowego trybu życia.

Inicjatywa „Zdrowy Listopad – Zdrowe Czwartki” staje się coraz bardziej integralną częścią naszej szkolnej tradycji, kształtując nawyki żywieniowe uczniów. Kolejne klasy wnoszą do projektu swoją kreatywność, tworząc zdrowe i smaczne alternatywy dla powszechnie dostępnych, ale często mniej korzystnych przekąsek.

Zapraszamy do śledzenia naszej szkolnej strony internetowej, za tydzień swoje propozycję przedstawią uczniowie klas czwartych.