W czwartek, 30 listopada 2023 roku, w Młodzieżowym Klubie HADES odbyło się spotkanie pt. „Dzień talentów”. Wszyscy uczestnicy tego niezwykłego wieczoru udowodnili, że talentów wśród uczniów klas pierwszych nie brakuje.

Pierwszoklasiści zaprezentowali się w różnorodny sposób, zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami. Olivier Jabłoński porwał nas w świat dźwięków, prezentując utwór „Experience” wykonany na pianinie. Jego talent muzyczny z pewnością zostawił niezapomniane wrażenie. Następnie na scenie pojawiły się dwie utalentowane wokalistki, Nikola Cieloch i Alessandra Thomass, które zaśpiewały „Hit the road, Jack”. Nie mogło zabraknąć również tańca. Jakub Stalmach zachwycił wszystkich swoim talentem w tańcu towarzyskim, prezentując widowiskowe układy taneczne z… krzesłem :-). Marysia Gala natomiast zaprezentowała dynamiczny taniec z pałeczką mażoretkową. Natalia Wiśniowska przedstawiła swoje wyjątkowe prace plastyczne.

Spotkanie prowadziła Julia Kieljan z z klasy 2b, która świetnie poradziła sobie w roli konferansjerki. Multimedia obsługiwała Gabrysia Prokop, również z klasy 2b.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, co dowodzi, że w klasach pierwszych kryją się prawdziwe diamenty talentu. Pani dyrektor Joanna Wrzesień serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom za ich niezwykłe występy, wyrażając jednocześnie nadzieję, że podobne spotkania staną się w szkole stałą tradycją. Przedstawiona również została nowa Rada Hadesu.

Na zakończenie spotkania, pani Agnieszka Buczak przedstawiła planowane wydarzenia w Klubie HADES, zachęcając uczniów do aktywnego udziału i wspólnego spędzania czasu poza lekcjami.

W klimat dyskoteki andrzejkowej – kolejnego wydarzenia tego wieczoru – wprowadziła nas Andżelika Starzyńska (3b), która zaśpiewała „Fly Me to the Moon”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, widowni oraz zaangażowanym w organizację za miłe chwile. Czekamy na kolejne spotkania! (AKo/AI)