Tradycyjnie w ostatnim tygodniu nauki odbywa się Szkolny Piknik Integracyjny. W tym roku to już siódma edycja imprezy. Uczniowie wszystkich klas przygotowali stoły z bogatym nakryciem: przekąski, napoje, gotowe dania. Nie zabrakło także grilowanych specjałów – wokoło roznosił się charakterystyczny, smakowity zapach. Nastrój budowała także muzyka, która towarzyszyła wydarzeniu.

Takie spotkanie jest rzeczywiście okazją do integracji. Uczniowie i nauczyciele przy wspólnym stole, jest okazja porozmawiać o sprawach szkolnych i pozaszkolnych, pożartować, dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem.

Tradycją jest także konkurs tematyczny, w tym roku dotyczył on twórczości Wisławy Szymborskiej. Uczniowie mieli dwa zadania: inscenizacja wiersza poetki oraz odpowiedź na wylosowane pytanie dotyczące jej twórczości. W konkursie najlepiej spisała się klasa 1a, kolejne miejsca na podium zajęły klasy 3b i 2b. Serdecznie gratulujemy!

Impreza się udała, przede wszystkim dopisała pogoda, a wspólnie spędzony czas pozwolił poczuć letni klimat i włączyć „tryb wakacyjny”. Dziękujemy!