W dniu 8 marca 2024 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju odbyło się wręczenie nagród w III Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Mój zawód – moja przyszłość”.

Konkurs objęty był Honorowym Patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, a zorganizowany został przez Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku-Zdroju. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół z powiatów buskiego, pińczowskiego i kazimierskiego. Zadaniem konkursowym dla uczniów szkół ponadpodstawowych było przygotowanie pracy multimedialnej na temat „Zawody wymierające i zawody przyszłości”.

Z przyjemnością informujemy, że laureatką w kategorii szkół ponadpodstawowych została Zosia Swat z klasy 2b.

Opiekunem uczennicy był p. Andrzej Kocerba, a powiat kazimierski reprezentował p. sekretarz Marek Krupa.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć. (AKo)