Tradycyjnie w ostatnim dniu zajęć przed Świętami Bożego Narodzenia, w szkole panował nastrój świąteczno-wigilijny. Głównym punktem dnia było spotkanie na sali gimnastycznej. Zgromadzili się wszyscy – uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły. Obejrzeliśmy tradycyjne Jasełka, przygotowane i zaprezentowane przez uczniów klasy 1b pod kierunkiem ks. Sylwestra Piwowara. W finale programu artystycznego kolędy i pastorałki w wersji instrumentalnej wykonali nasi wirtuozi: Sebastian Szpak, Patryk Kasperek, Wiktor Świeca, Aleksandra Maj i Gabriella Prokop. Podziękowania artystom oraz życzenia świąteczne i noworoczne złożyła wszystkim dyrektor Joanna Wrzesień. Kilka słów skierował do nas także ks. Sylwester Piwowar, życząc, aby ten szczególny czas dał nam okazję do zwolnienia, wyciszenia, wzmocnienia tego, co w nas dobre. Następnie życzenia złożył Samorząd Uczniowski. Na zakończenie spotkania świąteczne karaoke poprowadziła Nikola Kozioł, z którą wspólnie odśpiewaliśmy kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

Dalsza część dnia upłynęła na spotkaniach klasowych, z wychowawcami, przy odświętnie udekorowanych stołach, na których królowały tradycyjne, wigilijne potrawy. W całej szkole rozbrzmiewały kolędy – zarówno odtwarzane, jak i śpiewane na żywo. Pozostając w tym nastroju życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2023 Roku!