Zobacz naszą inscenizację legendy o św. Patryku!
Czytaj dalej...Nasi maturzyści trenują dziś język polski. Trzymamy kciuki!
Czytaj dalej...Nasi uczniowie w okresie zimowym korzystają z kazimierskiego lodowiska. W ramach zajęć wychowania fizycznego ćwiczą skoki i piruety, może objawi się jakiś supertalent 🙂
Czytaj dalej...Dzięki Waszej hojności, udało nam się zebrać znaczną ilość karmy i przysmaków. Dziękujemy!
Czytaj dalej...Kończymy tegoroczny cykl „Zdrowych czwartków.
Czytaj dalej...

