Nasi tegoroczni absolwenci rozpoczęli sesję tegorocznych egzaminów maturalnych. W dniach 4-5-6 maja pisali egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym, a 7 maja – język angielski na poziomie rozszerzonym. Do egzaminów przystąpili wszyscy tegoroczni maturzyści – łącznie 65 osób. W naszej szkole to tradycja, że egzamin maturalny zdają wszyscy absolwenci danego rocznika.
W kolejnych dniach odbędą się egzaminy z kolejnych przedmiotów, 11 maja ruszają egzaminy ustne.
Gorąco dopingujemy wszystkich zdających i trzymamy kciuki za jak najwyższy wynik!



