Tradycyjnie w ostatnim tygodniu nauki odbywa się w naszej szkole Piknik Integracyjny. W tym roku to już ósma edycja imprezy. Uczniowie wszystkich klas przygotowali stoły z bogatym nakryciem: przekąski, napoje, gotowe dania. Nie zabrakło także grilowanych specjałów – wokoło roznosił się charakterystyczny, smakowity zapach. Nastrój budowała także muzyka, która towarzyszyła wydarzeniu.

Takie spotkanie jest rzeczywiście okazją do integracji. Uczniowie i nauczyciele przy wspólnym stole, jest okazja porozmawiać o sprawach szkolnych i pozaszkolnych, pożartować, dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem.

Tradycją jest także konkurs tematyczny, w tym roku dotyczył on 20-lecia międzywojennego. Klasy miały 4 zadania: prezentacja stroju i fryzury, wykonanie piosenki lub wiersza, taniec oraz quiz. Jury miało trudne zadanie, a uczniowie z niecierpliwością czekali na wynik obrad. Ostatecznie w konkursie najlepiej wypadła klasa 3b, kolejne miejsca na podium zajęły klasy 1b i 2b. Serdecznie gratulujemy!

Impreza się udała, przede wszystkim dopisała pogoda, a wspólnie spędzony czas pozwolił poczuć letni klimat i włączyć „tryb wakacyjny”. Dziękujemy!