Szkolne obchody Dnia Chłopaka obfitowały w różne atrakcje i zabawy przygotowane i zorganizowane przez Samorząd Uczniowski pod kierownictwem Marii Kabat – szkolnego opiekuna Samorządu.

W godzinach dopołudniowych odbyła się druga edycja Turnieju Fifa, którą oficjalnie otworzyła wicedyrektor Edyta Kwiecień. W rozgrywkach zmierzyły się dwuosobowe reprezentacje klas: 1a – Miłosz Miara i Wojciech Kula, 1b – Szymon Łój i Gabriela Szymańska, 1c – Dawid Jachna i Mateusz Wójcik, 2b – Jan Góra i Jan Skóra, 3a – Michał Kuliś i Radosław Płaszewski, 3b – Kamil Augustyn i Wiktor Augustyn, 4a – Oskar Książek i Dawid Malara, 4b – Szymon Wójcik i Dawid Zapart. Rozgrywki odbywały się w sali klubu „Hades”, przy gorącym dopingu publiczności. W finale zmierzyły się reprezentacje 4a i 1c. Tym razem młodość zwyciężyła: Dawid i Mateusz z 1c mogli cieszyć się voucherami na zwolnienie z pytania na dwie wybrane lekcje, ale i pokonani Dawid i Oskar z 4a nie odeszli z pustymi rękami – otrzymali po jednej takiej możliwości.

Dziewczęta, które założyły krawat lub muszkę były zwolnione z odpytywania. Wiele z nich zdecydowało się taki element dodać do swojego ubioru, zobaczcie sami w naszej relacji fotograficznej.

Szkolne obchody Dnia Chłopaka zakończyły się wieczorną dyskoteką integracyjną. Młodzież świetnie się bawiła, a o porządek dbali dyżurujący nauczyciele: Agnieszka Buczak, Maria Kabat i Andrzej Kocerba (który także pokierował ekipą od nagłośnienia) oraz Sylwia Bil, Kazimierz Maj i Katarzyna Najman.

Dziękujemy, zapraszamy za rok!