Dziś odbył się DZIEŃ OTWARTY naszej szkoły.
Gościliśmy 210 uczniów klas ósmych wraz z opiekunami. Odwiedzili nas uczniowie szkół podstawowych: SP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej, SSP nr 3 w Kazimierzy Wielkiej, Cudzynowic, Skalbmierza, Wielgusa, Opatowca, Kamieńczyc, Krzczonowa, Bejsc, Sokoliny, Czarnocina, Cieszków, Ostrowa, Topoli. W programie mieliśmy min: zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły, prezentację bazy lokalowej, zwiedzanie stoisk promujących profile, warsztaty: fizyczne, chemiczne, teatralne, fotograficzne, quizy z języka angielskiego, historii, matematyki, konkurencje sportowe. Nie obyło się oczywiście bez krótkiego przedstawienia na deskach naszego HADESU. Odbyło się również spotkanie wszystkich ósmoklasistów z dyrektor Joanną Wrzesień, która przedstawiła naszą szkołę i ofertę edukacyjną.
Gości oprowadzali nasi niezawodni przewodnicy. Zaangażowanym uczniom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i stworzenie miłej atmosfery.
Dziękujemy również naszemu absolwentowi Dominikowi Kieljanowi, który znalazł dla nas czas i poprowadził warsztaty fotograficzne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii, które wykonali: Katarzyna Najman, Andrzej Kocerba i Łukasz Łuszczyński.