Na apelu obecni byli wszyscy uczniowie i nauczyciele. Dyrektor Joanna Wrzesień podsumowała pracę szkoły w pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/22.

W klasyfikacji semestralnej wyróżnili się następujący uczniowie:
LO 3-letnie
Izabela Skórka 3a – średnia 5,00

Mateusz Czajka, Kacper Sambór, Patrycja Garbarz, Mateusz Kwiecień (3a) i Aleksandra Wędel (3b) – średnia od 4,50 do 4,99
LO 4-letnie
Magdalena Wiśniewska 3b – średnia 5,33
Oskar Paździur 1a, Joanna Możdżeń, Julia Stępień – 3a – średnia 5,00

Bartosz Kula 1a, Wiktoria Głowa, Aleksandra Maj 1b, Julia Bątkowska, Amelia Jaros, Martyna Słabosz, Dominik Machnik – 2a, Marcin Kabat, Faustyna Krawczuk, Dominik Latos, Victoria Przygoda, Weronika Budzeń – 2b, Anna Radosz, Natalia Walczak, Gabriela Garbarz – 3a, Patrycja Lis, Julia Klimczyk, Kacper Staniszewski, Amelia Kuchnecka, Stanisław Warchoł, Justyna Gurda – 3b – średnia od 4,50 do 4,99.
100% frekwencję uzyskali: Justyna Gurda 3b4, Gabriela Garbarz 3a4 i Maciej Sady 1b4.
Serdecznie gratulujemy świetnych wyników i wzorowego podejścia do nauki.

W kolejnym punkcie spotkania dyplomy za osiągnięcia w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Multitest” otrzymała liczna grupa uczniów z klas 2b i 3b liceum 4-letniego, wręczyły je panie polonistki: Mariola Czarny i Agnieszka Sambór. Szczegółowe informacje o sukcesach w konkursie podaliśmy w odnośnym artykule.

Na zakończenie dyrektor Joanna Wrzesień podała informacje i komunikaty bieżące, dotyczące m.in. sytuacji w Ukrainie i związanej z tym akcji pomocowej oraz przedstawiła szczegółowo ofertę pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, którzy zgłoszą taką potrzebę.