Nasi tegoroczni maturzyści mieli swoją studniówkę w piątek, 14 stycznia. Bal zorganizowany został w Domu nad Stawem w Rosiejowie. Rozpoczął się o godzinie 19 tradycyjnym polonezem, w którym w pierwszej parze szła dyrektor Joanna Wrzesień oraz Jakub Prusek (3a).
Studniówka została zorganizowana w piątek, ponieważ nie było innych wolnych terminów. Ten dzień uczniowie mieli wolny od zajęć, aby mogli przygotować się do zabawy. W tym roku w balu studniówkowym wzięły udział dwie klasy: III A – z wychowawcą Iwoną Stankiewicz-Siudak, która uczy biologii i III B – z wychowawcą Kazimierzem Majem, nauczycielem historii. Ponadto zaprosiliśmy na tę uroczystość po dwóch delegatów z klas III liceum 4-letniego oraz grupę rodziców do pomocy. W zabawie wzięli udział także starosta Jan Nowak i Jerzy Bojanowicz, przewodniczący Rady Miasta i Gminy. Była obecna również wicedyrektor Edyta Kwiecień oraz 17 nauczycieli.
Po polonezie uczniowie przygotowali dla nauczycieli program artystycznymi z wierszami i piosenkami. Podziękowali im również za trud włożony w kształcenie. Zabawę poprowadził DJ, który zaoferował różnorodną muzykę w zależności od życzeń bawiących się. Były smaczne potrawy i słodkości, wiele dyskusji o wspólnie przeżytych latach w szkole i przeróżne niespodzianki. Studniówka trwała do 5 rano i na pewno zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.